Kurumumuz

2014 Yılından itibaren18 uzman kadromuz ile sizlere daha iyi hizmet vermekte olan kurumumuzKavacık mah. Otağtepe cad Mahmureler sok. No:5/A-B Beykoz / İSTANBUL adreste bulunmaktadır.

Kurumumuzda

  • Dil Konuş Destek Eğitim Programı 
  • İşitme Yetersizliği Yaşayan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı
  • Yaygın Geliştirme Bozukluğu Yaşayan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı
  •  Özel Öğrenme Güçlüğü Yaşayan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı
  • Zihinsel Yetersizliği Olan Bireyler İçin Destek Eğitim Programı
  • Otizm Spektrum Bozukluğu İçin Destek Eğitim Programı
  • Psikolojik Danışmanlık
  • Aile Danışmanlığı

Destek eğitim programları bireysel ve grup olmak üzere verilmektedir.

Amacımız; her yaş ve düzeyindeki özel eğitim gerektiren bireylerimizin yeterlilik ve yetenekleri doğrultusunda ve ölçüsünde yaşam becerilerini geliştirmek,  öğrenme gereksinimlerini karşılamak ve bu yolla topluma uyumlarını sağlamaktır.

 MİSYONUMUZ

Çağdaş teknolojik donanımlarla hazırlanmış Rehabilitasyon programlarını kullanarak,

Bireylerimizin ruhsal, bedensel, zihinsel ve sosyal, becerilerini geliştirmekte, öğrenme gereksinimlerini karşılamaktayız. Eğitimde tek bir ferdi kaybetmeden topluma kazandırabilmek açısından,  Amacımıza yönelik hizmetlerimiz,  engelli bireylerimiz adına büyük önem taşımaktadır.

 VİZYONUMUZ

Eğitimde feda edilecek fert yoktur ‘’ ilkesinden hareketle; Topluma farklılığın zenginlik olduğu bilincini kazandırmak,  Toplumdaki diğer bireylerle sosyal bütünleşmeyi sağlamak.  Özel eğitim alanı ile ilgili ulusal ve uluslararası çalışmaları takip etmek örnek projeler üretmek Özel eğitim alanında örnek ve öncü olmaktır.

AİLELERİMİZE

Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri sunan, Eğitim sürecine aktif katılımlarını sağlayan, Duygusal ve sosyal destek yoluyla yaşam kalitesini artıran hizmet sağlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Çalışmalarımız   dürüstlük ve  şeffaflık  temelinde yürütürüz.  Her işimiz önemlidir ihmal edilmez. Çalışmalarımızı önyargısız,  koşulsuz ve iyi niyetle yaparız. Sağlıklı bir çalışma ortamının önemine inanırız. Ben değil;  biz bilinciyle çalışırız, başarı hepimizindir anlayışıyla hareket ederiz. Öğrencilerimizi her yönüyle tanır,  başarabileceklerine inanırız.

Kurumumuzu her yönüyle tanır,  eleştiri ve farklı görüşleri kurum kültürüne bir katkı olarak değerlendiririz. Yenilikçiyiz değişimin önemine inanırız, daha iyi bulmak için gelişimleri takip ederiz.  Çalışanları tanır ve yeteneklerini geliştirir,  fikirlerine değer verir,  yeni fikir üretimini destekleriz. Çevreye karşı duyarlıyız. Zamanın değerine inanırız. Ailelerin eğitim sürecine katılımlarının gerekliliğine inanır onların istek ve önerilerini önemseriz. Bilginin, paylaşıldıkça değer kazanacağına inanırız.

HERHANGİ BİR ARALIKTA DEĞİL

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ…